Rok 2012                   

 
 logo krakers 135px

Dziękujemy wszystkim Państwu, za przekazanie dla Kasi 1% podatku dochodowego za 2011 rok.

Bardzo wiele osób zaangażowało się w pomoc dla Kasi. Znajomi zanagażowali swoich znajomych i swoje rodziny.

Dziękujemy też wszystkim Państwu, którzy dokonali indywidualnych wplat na subkonto Kasi.

Dziękujemy też osobie, która nie życzy sobie aby ją wymieniać w tych podziękowaniach,a która dokonuje regularnych wpłat na subkonto Katarzyny :).

 

 tinta 02  Bardzo dziękujemy drukarni Tinta za darmowe wykonanie projektu i wydruk ulotek. Szczególnie dziękujemy Pani Małgorzacie Szerszyńskiej, która kolejny raz zangażowała się w pomoc dla Kasi.

Rok 2011                   

 
 logo krakers 135px

Dziękujemy wszystkim Państwu, za przekazanie dla Kasi 1% podatku dochodowego za 2010 rok.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim Państwu, którzy dokonali indywidualnych wpłat na subkonto Katarzyny.

 

 alcar

 

 Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Burakowskiemu z firmy Alcar Sp.z.o.o. dzięki któremu możemy dalej toczyć nasz wózek:)

 th heart  Z całego serca dziękujemy Łucji , niezwykłej dziewczynce, która podzieliła się swoim komunijnym prezentem z Kasią. Kochana Łucjo, Twój piękny gest pozwolił Kasi na tygodniową rehabilitację w Ośrodku rehabilitacyjnym "Olinek".
assecuro logo

Serdecznie dziękujemy Pani Hannie Tokarzewskiej z firmy Assecuro w Łazach za przekazanie na konto Fundacji,darowizny,dzięki   której Kasia mogła uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku Tratwa w Steklinku.

 
 pixel design 09  Serdecznie dziękujemy firmie PIXEL-DESIGN za projekt ulotki, dotyczącej choroby Kasi.
 tinta 02  Bardzo dziękujemy drukarni Tinta za darmowe wykonanie ulotek. Szczególnie dziękujemy Pani Małgorzacie Szerszyńskiej, która z wielką serdecznością zaoferowała nam swoją pomoc.

Rok 2010                   

 
 logo krakers 135px

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój1 % podatku dochodowego za 2009 rok dla Kasi, oraz wszystkim osobom, które dokonały indywidualnych wpłat na subkonto Kasi.

Dzięki Państwa wielkoduszności rehabilitacja Katarzyny ruszyła pełną parą.

 szk70  Z całego serca dziękujęmy dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 70 im. Bohaterów  Monte Casino w Warszawie oraz ich rodzicom  za zorganizowanie i udział w świątecznym kiermaszu, który odbył się 19.12.2010 r. w kościele Św. Andrzeja Boboli przy ul.Rakowieckiej 61. Składamy również serdeczne podziękowania parafianom i wszystkim osobom, które zechciały wesprzeć akcję charytatywną poprzez zakupienie ozdób świątecznych zrobionych przez uczniów. Dochód z akcji w całości został przeznaczony na turnus w ośrodku rehabilitacyjnym "Tratwa" w Steklinku (luty 2011).
 meggi

Serdecznie dziękujemy właściecielce firmy Meggi Pani Małgorzacie Jędrych, za udzielone wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy pokryć część kosztów turnusu rehabilitacyjnego (listopad 2010).